Érmesek

Cím Szekció Év
Erdei Pálma Társadalomtudományi 1995
Erdős Adél Dorottya Agrártudományi 2017
Erdős István Állam- és Jogtudományi 2001
Erős-Honti Zsolt Biológiai 2005
Eső Ernő Péter Közgazdaságtudományi 1993
Espák Gabriella Humán Tudományi 1997
Evanics Ferenc Kémiai és Vegyipari 1989
Fábián Áron Állam- és Jogtudományi 2019
Fábián Balázs Kémiai és Vegyipari 2015
Falusi Eszter Agrártudományi 2003
Fancsik Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Fancsik Tamás Természettudományi 1993
Farkas Albert Zsolt Agrártudományi 1989
Farkas Alexandra Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Farkas Gábor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Farkas Gergő Tamás Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2013
Farkas Illés Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Farsang István Junior 2011
Fazakas Gergely Közgazdaságtudományi 1989
Fazekas Nikolett Közgazdaságtudományi 2015
Fehér Krisztina Humán Tudományi 2003
Fehér Viktor Társadalomtudományi 2019
Fejérdy Gergely Humán Tudományi 2001
Felházi Ágnes Judit Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2005
Ferdinandy Péter Orvos- és Egészségtudományi 1989
Fodor Éva Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1991
Fodor Gyula Természettudományi 1989
Fodor János Humán Tudományi 2013
Földi Viktor Péter Orvos- és Egészségtudományi 2007
Fónagy Tamás Kémiai és Vegyipari 1999
Fonyódi Györgyi Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2009
Forster Horváth Csaba Orvos- és Egészségtudományi 1999
Frankóné Varga Amaranta Kémiai és Vegyipari 1999
Frei Zsolt Természettudományi 1989
Fridrich Bálint Kémiai és Vegyipari 2017
Friedländer Elza Orvos- és Egészségtudományi 2005
Fücsök Kinga Műszaki Tudományi 1989
Fülöp Barbara Orvos- és Egészségtudományi 2019
Fuxreiter Mónika Kémiai és Vegyipari 1993
Gajda Mihály Műszaki Tudományi 2015
Gál Tamás Fizika, Földtudományok és Matematikai 2007
Galicz Kamilla Zsuzsanna Állam- és Jogtudományi 2019
Garab Edit Anna Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Garai Borbála Állam- és Jogtudományi 1999
Gaskó Krisztina Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2005
Gáspár András Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Geambasu Réka Társadalomtudományi 2003
Geier Norbert Műszaki Tudományi 2017
Geleta Anna Agrártudományi 1993
Gengeliczki Zsolt Kémiai és Vegyipari 2005

Oldalak