Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Farkas Gábor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Hajdu Bálint Kémiai és Vegyipari 2019
László Balázs Állam- és Jogtudományi 2013
Szalai Róbert Műszaki Tudományi 2003
Juhász Borbála Műszaki Tudományi 2009
Czeglédy Attila Állam- és Jogtudományi 1995
Lakó Ágnes Kémiai és Vegyipari 2017
Zöld Eszter Közgazdaságtudományi 1995
Mecsi Beatrix Humán Tudományi 1999
Sipőcz Brigitta Junior 2003
Hódosy Annamária Humán Tudományi 1993
Bődy Emese Állam- és Jogtudományi 2011
Puskás Marcell Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015
Poczai Péter Agrártudományi 2007
Vámos Eszter Panna Orvos- és Egészségtudományi 2003
Kriszt Balázs Agrártudományi 1991
Gocsál Ákos Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Balla István Orvos- és Egészségtudományi 1989
Fazekas Nikolett Közgazdaságtudományi 2015
Osztoics András Műszaki Tudományi 1999
Kiss István Zalán Kémiai és Vegyipari 1995
Kiss Norbert Tamás Közgazdaságtudományi 2003
Farkas Illés Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Környei Bálint Soma Orvos- és Egészségtudományi 2019
Molnár Szandra Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2013
Nagy Gábor Természettudományi 1995
Szalisznyó Lilla Humán Tudományi 2009
Juhász László Műszaki Tudományi 1991
Czeller Anna Műszaki Tudományi 2011
Lengyel Tamás Műszaki Tudományi 2017
Zsiros László Agrártudományi 2007
Medgyes Tamás Humán Tudományi 1999
Sipos István Róbert Informatika Tudományi 2011
Hoffmann Nóra Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Bogya Sándor Agrártudományi 1995
Ragács Nikoletta Had- és Rendészettudományi 2015
Pohl Árpád Had- és Rendészettudományi 1991
Vámos Gabriella Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2009
Kucsera Itala Műszaki Tudományi 1993
Gonda Zsuzsa Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2009
Balogh Judit Állam- és Jogtudományi 1995
Gajda Mihály Műszaki Tudományi 2015
Padányi József Had- és Rendészettudományi 1991
Kiss Rita Műszaki Tudományi 1991
Farsang István Junior 2011
Pancsa Emese Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2019
Nemes Gergő Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Nagy László Orvos- és Egészségtudományi 1989
Száraz Orsolya Humán Tudományi 2005
Juhász Viktor Közgazdaságtudományi 2003

Oldalak