Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Fejérdy Gergely Humán Tudományi 2001
Agod Attila Péter Kémiai és Vegyipari 2001
Jurecska Laura Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Nagy Tibor Műszaki Tudományi 1989
Szakály Zsolt Kémiai és Vegyipari 1989
Pribojszki-Németh Anikó Közgazdaságtudományi 2013
Darvas Zsolt Közgazdaságtudományi 1995
Homoki Hajnalka Agrártudományi 2001
Mendler Luca Orvos- és Egészségtudományi 1997
Simon Anna Biológiai 2003
Zsiros László Agrártudományi 2007
Lingvay Mónika Fizika, Földtudományok és Matematikai 2017
Bujdosó Ildikó Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2003
Kuthy Antal Informatika Tudományi 1991
Rajkó Andrea Társadalomtudományi 1997
Vámos Gabriella Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2009
Sendula Eszter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2015
Gyimóthy Szabolcs Műszaki Tudományi 1993
Bartók Blanka Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Baumann Tímea Társadalomtudományi 2007
Kiss Zoltán László Társadalomtudományi 1993
Paller Attila Agrártudományi 1999
Gyöngyösi Megyer Társadalomtudományi 2015
Felházi Ágnes Judit Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2005
Almássy Dóra Közgazdaságtudományi 2007
Kádár Anett Julianna Humán Tudományi 2009
Nagy Zoltán Műszaki Tudományi 1989
Szalai Róbert Műszaki Tudományi 2003
Németh Balázs Tamás Orvos- és Egészségtudományi 2013
Delacasse Krisztina Állam- és Jogtudományi 1993
Homolya Dániel Közgazdaságtudományi 2005
Mesterházy Balázs Humán Tudományi 1999
Sipőcz Brigitta Junior 2003
Zvara Edina Éva Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Mészáros János Péter Kémiai és Vegyipari 2017
Buzás András Állam- és Jogtudományi 1993
Kuti Géza Had- és Rendészettudományi 1993
Rajnai Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2001
Váradi Ágnes Állam- és Jogtudományi 2009
Szabó Edina Ivett Testnevelés- és Sporttudományi 2015
György András Informatika Tudományi 2009
Bebesi Zoltán Had- és Rendészettudományi 2001
Koch Noémi Mária Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1995
Palotás Árpád Bence Műszaki Tudományi 1991
Teke András Had- és Rendészettudományi 1989
Gyuk Péter  Informatika Tudományi 2015
Ferdinandy Péter Orvos- és Egészségtudományi 1989
Ambrus Lakatos Loránd Közgazdaságtudományi 1989
Kajtár Péter Agrártudományi 2005
Nagygyörgy Katalin Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2011

Oldalak