Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Nagy Andor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2017
Hagymási Imre Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Szabari Miklós Gábor Agrártudományi 2003
Ékes Szeverin Kristóf Közgazdaságtudományi 2013
Bokrétás Ildikó Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2007
Kulcsár-Szabó Zoltán Humán Tudományi 1995
Kása Csaba Humán Tudományi 1991
Szives Márton Gábor Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015
Fónagy Tamás Kémiai és Vegyipari 1999
Romsics Gergely Humán Tudományi 2001
Vétek Gábor Agrártudományi 2003
Bánáti Diána Agrártudományi 1989
Imreh Csanád † Informatika Tudományi 1999
Gyuk Péter  Informatika Tudományi 2015
Dinnyés András Agrártudományi 1989
Perger Tamás Kémiai és Vegyipari 1999
Tóth Gergely Közgazdaságtudományi 1995
Németh Luca Anna Humán Tudományi 2013
Novák Tibor Kémiai és Vegyipari 1997
Szepesvári Csaba Informatika Tudományi 1993
Megyesi Zoltán Kristóf Természettudományi 1999
Mende Tamás Műszaki Tudományi 2005
Onódi Zsófia Orvos- és Egészségtudományi 2017
Hagymásy Zsuzsanna Agrártudományi 1999
Szabó Ákos Kémiai és Vegyipari 2009
Farkas Alexandra Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Bolgár Dániel Humán Tudományi 2005
Kun Gábor Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Kása Richárd Közgazdaságtudományi 2007
Varga Zoltán Kristóf Biológiai 2015
Fonyódi Györgyi Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2009
Róna Gergely Biológiai 2009
Villányi József Állam- és Jogtudományi 1997
Bánhegyi Andrea Testnevelés- és Sporttudományi 1995
Imrek Viktor Közgazdaságtudományi 2001
Harangi Zoltán Műszaki Tudományi 2015
Dömötörfy Borbála Tünde Állam- és Jogtudományi 2011
Peták Dénes Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2011
Tóth István Balázs Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Németh Zsolt Informatika Tudományi 2013
Nyerges Levente Orvos- és Egészségtudományi 1989
Szikszai Tibor Agrártudományi 1989
Mendler Luca Orvos- és Egészségtudományi 1997
Orsós János Róbert Humán Tudományi 2017
Hajdú Angéla Kémiai és Vegyipari 2007
Szabó Anita Műszaki Tudományi 1999
Fodor János Humán Tudományi 2013
Bónis Péter Állam- és Jogtudományi 2003
Kuthy Antal Informatika Tudományi 1991
Katona Olga Közgazdaságtudományi 1997

Oldalak