Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Szöllősi Dániel Agrártudományi 2011
Berezvai Zombor  Közgazdaságtudományi 2015
Katona Olga Közgazdaságtudományi 1997
Novák Tibor Kémiai és Vegyipari 1997
Auer Ádám Állam- és Jogtudományi 2011
Szabó Gyula Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Juhász Ágnes Orsolya Had- és Rendészettudományi 2013
Gleszer Norbert Humán Tudományi 2005
Iván Szabolcs Informatika Tudományi 2005
Molnár Péter Kémiai és Vegyipari 2005
Sahba Yaghmaee Maziar Műszaki Tudományi 1999
Vutskits László Orvos- és Egészségtudományi 1995
Farkas Albert Zsolt Agrártudományi 1989
Losonczi Luca Orvos- és Egészségtudományi 1991
Csiszár Csaba Műszaki Tudományi 1999
Udvari Beáta Közgazdaságtudományi 2009
Molnár Anna Biológiai 2015
Csukonyi Csilla Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1999
Kovács István Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Perger Tamás Kémiai és Vegyipari 1999
Bényei Tamás Humán Tudományi 1989
Peták Dénes Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2011
Berecz Péter Állam- és Jogtudományi 2007
Szőllősi László Közgazdaságtudományi 2005
Bogdándi Virág Kémiai és Vegyipari 2015
Kékedi Bálint Társadalomtudományi 2009
Nyerges Levente Orvos- és Egészségtudományi 1989
Babai Dániel Humán Tudományi 2009
Szabó Klaudia Biológiai 2011
Kálmán Sára Orvos- és Egészségtudományi 2013
Gocsál Ákos Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Jakab Zsuzsanna Orvos- és Egészségtudományi 1993
Molnár Tamás Állam- és Jogtudományi 2003
Sal András Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1993
Weisz Ferenc Természettudományi 1989
Farkas Gábor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Losonczy Attila Orvos- és Egészségtudományi 1999
Csizmazia Norbert Állam- és Jogtudományi 1999
Urbán András Közgazdaságtudományi 2009
Muntag Vince Humán Tudományi 2015
Czeglédy Attila Állam- és Jogtudományi 1995
Kovács Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1997
Kovács Mihály Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Pete László Humán Tudományi 1997
Bereczkné Urbán Mónika Kémiai és Vegyipari 2003
Sztáray Bálint Kémiai és Vegyipari 1997
Bottyán Emese Fizika, Földtudományok és Matematikai 2015
Kéki Sándor Kémiai és Vegyipari 1989
Nyisztor Tinka Humán Tudományi 1995
Babcsán Norbert Műszaki Tudományi 1997

Oldalak