Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Fancsik Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Juhász László Műszaki Tudományi 1991
Nagy Péter 95 Orvos- és Egészségtudományi 1995
Szakács Béla Zsolt Humán Tudományi 1991
Molnár Szandra Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2013
Csukás Csongor Társadalomtudományi 2001
Hoffmann Nóra Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2003
Megyesi Zoltán Kristóf Természettudományi 1999
Sepsi Örs Kémiai és Vegyipari 2009
Zimmermann Claudia Humán Tudományi 1989
Bíró Tímea Kémiai és Vegyipari 2001
Kulcsár-Szabó Zoltán Humán Tudományi 1995
Radics Kornélia Természettudományi 1997
Valkó Benedek Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Ragács Nikoletta Had- és Rendészettudományi 2015
Bakonyi Zoltán Közgazdaságtudományi 2011
Geresdi Attila Informatika Tudományi 2007
Kiss Norbert Tamás Közgazdaságtudományi 2003
Pálffy Géza Humán Tudományi 1993
Tamás Veronika Társadalomtudományi 2005
Gajda Mihály Műszaki Tudományi 2015
Fancsik Tamás Természettudományi 1993
Juhász Viktor Közgazdaságtudományi 2003
Nagy Sándor Zoltán Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1989
Szakács Dávid Biológiai 2011
Nemes Gergő Fizika, Földtudományok és Matematikai 2013
Holló Gabriella Agrártudományi 1997
Mende Tamás Műszaki Tudományi 2005
Sike Nikolett Agrártudományi 2007
Zöld Eszter Közgazdaságtudományi 1995
Birtalan Zsolt Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2005
Kun Gábor Fizika, Földtudományok és Matematikai 2003
Radnai Márton Közgazdaságtudományi 1995
Vámos Eszter Panna Orvos- és Egészségtudományi 2003
Sándor Júlia Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015
Balajthy Ágnes Humán Tudományi 2011
Geretovszky Zsolt Természettudományi 1993
Kiss Rita Műszaki Tudományi 1991
Pálfi György Természettudományi 1989
Tatay Viola Közgazdaságtudományi 2009
Gévay Gábor Informatika Tudományi 2015
Farkas Albert Zsolt Agrártudományi 1989
Jurecska Laura Fizika, Földtudományok és Matematikai 2011
Nagy Tibor Műszaki Tudományi 1989
Szakály Zsolt Kémiai és Vegyipari 1989
Pribojszki-Németh Anikó Közgazdaságtudományi 2013
Csukonyi Csilla Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1999
Homoki Hajnalka Agrártudományi 2001
Mendler Luca Orvos- és Egészségtudományi 1997
Simon Anna Biológiai 2003

Oldalak