Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Bartók Blanka Fizika, Földtudományok és Matematikai 2005
Pálfi Xénia Biológiai 2013
Hörcsik Tibor Zsolt Kémiai és Vegyipari 1989
Orbán András Informatika Tudományi 2001
Szita István Informatika Tudományi 2003
Farkas Albert Zsolt Agrártudományi 1989
Farkas Gábor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Almássy Dóra Közgazdaságtudományi 2007
Krümmling Thomas Kémiai és Vegyipari 1989
Molnár Tamás Állam- és Jogtudományi 2003
Szabó Franciska Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2011
Czeglédy Attila Állam- és Jogtudományi 1995
Varjú Péter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2007
Zsidó András Norbert Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2015
Losonczy Attila Orvos- és Egészségtudományi 1999
Rudner Zita Edina Természettudományi 1995
Kóczán György Kémiai és Vegyipari 1995
Tímár Gábor Testnevelés- és Sporttudományi 1995
Buzás András Állam- és Jogtudományi 1993
Jávorka Brigitta Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2015
Kovács Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1997
Kälbli Katalin Testnevelés- és Sporttudományi 2003
Petró Kata Orvos- és Egészségtudományi 2003
Gocsál Ákos Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Lenkei Rita Biológiai 2017
Baumann Tímea Társadalomtudományi 2007
Papp Olga Katalin Állam- és Jogtudományi 2013
Horváth Béla Orvos- és Egészségtudományi 2005
Ormai Eszter Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2007
Szittya György Természettudományi 1995
Farkas Illés Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Ambrus Lakatos Loránd Közgazdaságtudományi 1989
Tischer Thomas Kémiai és Vegyipari 1989
Mones Letif Attila Kémiai és Vegyipari 2007
Szabó Gábor Humán Tudományi 1993
Czeller Anna Műszaki Tudományi 2011
Várkonyi Péter Műszaki Tudományi 2003
Borbély Csaba Agrártudományi 2017
Lukács Viktor Orvos- és Egészségtudományi 2007
Ruszin Romulusz Had- és Rendészettudományi 2003
Koczka Ferenc Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 1989
Timári István Kémiai és Vegyipari 2011
Buzás Gergely Humán Tudományi 1989
Jüngling Adél Orvos- és Egészségtudományi 2015
Kovács Mihály Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Káldi Krisztina Orvos- és Egészségtudományi 1993
Pintér Ákos Természettudományi 1991
Gonda Zsuzsa Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2009
Lingvay Mónika Fizika, Földtudományok és Matematikai 2017
Bebesi Zoltán Had- és Rendészettudományi 2001

Oldalak

Érmesek | Page 4 | Pro Scientia Aranyérmesek Társasága

Hiba

A webhelyen nem várt hiba történt. Később érdemes újra megpróbálni.