Érmesek

Cím Szekciócsökkenő sorrend Év
Cserfalvi Annamária Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2001
Nagy Tibor Műszaki Tudományi 1989
Glässer Norbert Humán Tudományi 2005
Vámos Gabriella Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2009
Sendula Eszter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2015
Bene László Humán Tudományi 1991
Mesterházy Balázs Humán Tudományi 1999
Farkas Gábor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1991
Gyöngyösi Megyer Társadalomtudományi 2015
Király Péter Társadalomtudományi 2009
Árva Zsuzsanna Állam- és Jogtudományi 2003
Kuti Géza Had- és Rendészettudományi 1993
Rajnai Judit Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2001
Czeglédy Attila Állam- és Jogtudományi 1995
Szalai Róbert Műszaki Tudományi 2003
Németh Balázs Tamás Orvos- és Egészségtudományi 2013
Jelasity Márk Informatika Tudományi 1997
Paller Attila Agrártudományi 1999
Sipőcz Brigitta Junior 2003
Zvara Edina Éva Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Mészáros János Péter Kémiai és Vegyipari 2017
Hegedüs Viktor Zsolt Orvos- és Egészségtudományi 2009
Csíky Balázs † Humán Tudományi 2003
Nagy Zoltán Műszaki Tudományi 1989
Gocsál Ákos Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 1995
Váradi Ágnes Állam- és Jogtudományi 2009
Szabó Edina Ivett Testnevelés- és Sporttudományi 2015
Bényei Tamás Humán Tudományi 1989
Mészáros Balázs Műszaki Tudományi 1995
Farkas Illés Fizika, Földtudományok és Matematikai 2001
Teke András Had- és Rendészettudományi 1989
Gyuk Péter  Informatika Tudományi 2015
Király Réka Zsuzsa Állam- és Jogtudományi 1997
Auer Ádám Állam- és Jogtudományi 2011
Laczay Bálint Informatika Tudományi 2003
Rakyta Péter Fizika, Földtudományok és Matematikai 2009
Czeller Anna Műszaki Tudományi 2011
Szalisznyó Lilla Humán Tudományi 2009
Németh Luca Anna Humán Tudományi 2013
Joó Ervin Agrártudományi 1999
Palotás Árpád Bence Műszaki Tudományi 1991
Sipos István Róbert Informatika Tudományi 2011
Łuszcz Viktor Staniszław Állam- és Jogtudományi 1999
Nagy Andor Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2017
Hegyháti Máté Informatika Tudományi 2009
Csiszár Csaba Műszaki Tudományi 1999
Nagygyörgy Katalin Pedagógiai, Pszichológiai, Közművelődési és Könyvtártudományi 2011
Gonda Zsuzsa Tantárgypedagógiai és Oktatástechnológiai 2009
Varga Ernő Kémiai és Vegyipari 1991
Szives Márton Gábor Pro Arte - Művészeti és Művészettudományi 2015

Oldalak